WEDSTRIJD
10.03.23 | Kwartfinale | Mavie Osterreicher | Celine Simunyu | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Mavie Osterreicher | Celine Simunyu | |
1e Service % | 39/53 (74%) | 39/69 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/39 (69%) | 22/39 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/20 (25%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/69 (54%) | 19/53 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/122 (58%) | 51/122 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mavie Osterreicher | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Celine Simunyu | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mavie Osterreicher | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Celine Simunyu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mavie Osterreicher | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Celine Simunyu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mavie Osterreicher | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Celine Simunyu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mavie Osterreicher | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Celine Simunyu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mavie Osterreicher | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Celine Simunyu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mavie Osterreicher | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Celine Simunyu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mavie Osterreicher | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Celine Simunyu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mavie Osterreicher vs. Celine Simunyu - onderlinge wedstrijden
10.03.23 | Kwartfinale | Mavie Osterreicher | Celine Simunyu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Mavie Osterreicher form & Celine Simunyu form
Mavie Osterreicher - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Luna Vujovic | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Luna Vujovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 7-61, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-79, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Chiara Scholl | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 1-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Chramcova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.23 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Beldiman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Gaia Panari | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Khramtsova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Celine Simunyu - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Eszter Meri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Siopacha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 6-1, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Francesca Jones | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Paterno | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lanciaprima | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Costanza Traversi | 6-73, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Mara Guth | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, Maria Oliver Sanchez - scratch | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jovana Grujic | 7-65, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Dunja Maric | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |