WEDSTRIJD
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Mavie Osterreicher | Stella Beldiman | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
21.09.06, 17 Jaar
21.09.06, 17 Jaar
Mavie Osterreicher vs. Stella Beldiman - onderlinge wedstrijden
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Mavie Osterreicher | Stella Beldiman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Mavie Osterreicher form & Stella Beldiman form
Mavie Osterreicher - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Luna Vujovic | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Luna Vujovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 7-61, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-79, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Chiara Scholl | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 1-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Chramcova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.23 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Beldiman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Gaia Panari | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Khramtsova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Stella Beldiman - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Ewald | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Tawdrws | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Puvill | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 5-7, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linn Goerdes | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail |