WEDSTRIJD
09.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Mayar Sherif | Ulrikke Eikeri | 6-2, 6-1 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Mayar Sherif | Ulrikke Eikeri | |
1e Service % | 24/38 (63%) | 29/52 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/24 (58%) | 10/29 (34%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/52 (63%) | 16/38 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/90 (61%) | 35/90 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mayar Sherif | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mayar Sherif | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mayar Sherif | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mayar Sherif | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mayar Sherif | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mayar Sherif | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mayar Sherif | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mayar Sherif | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mayar Sherif vs. Ulrikke Eikeri - onderlinge wedstrijden
09.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Mayar Sherif | Ulrikke Eikeri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Mayar Sherif form & Ulrikke Eikeri form
Mayar Sherif - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-2, - Mayar Sherif - scratch | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 7-5, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-711, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Cori Gauff | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 7-63, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Eva Lys | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Nadia Podoroska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ann Li | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Ulrikke Eikeri - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |