WEDSTRIJD
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Mei Hasegawa | Anastasiia Aralova | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Japan
18.05.03, 20 Jaar
18.05.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
23.01.07, 17 Jaar
23.01.07, 17 Jaar
Mei Hasegawa vs. Anastasiia Aralova - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Mei Hasegawa | Anastasiia Aralova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Mei Hasegawa form & Anastasiia Aralova form
Mei Hasegawa - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabel Pascual Montalvo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Taylah Preston | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Alicia Smith | 0-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miranda Poile | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 6-73, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Criddle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
30.07.23 Finale | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Ayumi Miyamoto | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yujin Ahn | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Kyoka Kubo | 3-0, Kyoka Kubo - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 1-0, Yuka Hosoki - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-76, 12-14 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Nayar | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Shibata | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Ayumi Miyamoto | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Anri Nagata | 5-7, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail |
Anastasiia Aralova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Visintini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Maya Drozd | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-67, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sedysheva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hao Liang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Burdina | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorena Schaedel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lilli Tagger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Suvorova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Gartseva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |