WEDSTRIJD
23.06.21 | 1e ronde | Alana Parnaby | Mei Yamaguchi | 3-6, 6-1, 6-4 | W15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Alana Parnaby | Mei Yamaguchi | |
1e Service % | 42/79 (53%) | 64/94 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/42 (79%) | 32/64 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/37 (38%) | 17/30 (57%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/94 (48%) | 32/79 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/173 (53%) | 81/173 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 5 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alana Parnaby | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alana Parnaby | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alana Parnaby | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alana Parnaby | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Alana Parnaby | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alana Parnaby | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alana Parnaby | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alana Parnaby | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alana Parnaby | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alana Parnaby | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alana Parnaby | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alana Parnaby | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alana Parnaby | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alana Parnaby vs. Mei Yamaguchi - onderlinge wedstrijden
23.06.21 | 1e ronde | Alana Parnaby | Mei Yamaguchi | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay |
Alana Parnaby form & Mei Yamaguchi form
Alana Parnaby - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laquisa Khan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sarah Rokusek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | Laquisa Khan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Jade Otway | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Talia Gibson | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elicia Kim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Taylah Preston | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-77, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nithesa Selvaraj | 5-7, 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Mei Yamaguchi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 6-1, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |