WEDSTRIJD
04.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Mei Yamaguchi | Kathleen Kanev | 1-6, 6-3, 10-6 | W25 Loule | Hard |
STATISTIEKEN
Mei Yamaguchi | Kathleen Kanev | |
1e Service % | 47/80 (59%) | 36/56 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/47 (55%) | 21/36 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/33 (48%) | 9/20 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/56 (46%) | 38/80 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/136 (50%) | 68/136 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mei Yamaguchi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mei Yamaguchi | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Mei Yamaguchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mei Yamaguchi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mei Yamaguchi vs. Kathleen Kanev - onderlinge wedstrijden
04.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Mei Yamaguchi | Kathleen Kanev | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | W25 Loule | Hard |
Mei Yamaguchi form & Kathleen Kanev form
Mei Yamaguchi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 6-1, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Kathleen Kanev - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |