WEDSTRIJD
22.07.21 | 2e ronde | Mei Yamaguchi | Mafalda Guedes | 6-4, 6-0 | W15 Amarante | Hard |
STATISTIEKEN
Mei Yamaguchi | Mafalda Guedes | |
1e Service % | 23/43 (53%) | 27/51 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/23 (91%) | 13/27 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/51 (55%) | 11/43 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mafalda Guedes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Mafalda Guedes | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Mafalda Guedes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Mafalda Guedes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 30-40 | ||
Mei Yamaguchi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Mafalda Guedes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mafalda Guedes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mafalda Guedes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-0 | Mafalda Guedes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
18.10.04, 19 Jaar
18.10.04, 19 Jaar
Mei Yamaguchi vs. Mafalda Guedes - onderlinge wedstrijden
22.07.21 | 2e ronde | Mei Yamaguchi | Mafalda Guedes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Amarante | Hard |
Mei Yamaguchi form & Mafalda Guedes form
Mei Yamaguchi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 6-1, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mafalda Guedes - laatste wedstrijden
W40 Porto - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 7-5, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Emma Lene | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Daria Snigur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leire De Ezcurra | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Berankova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |