WEDSTRIJD
09.02.21 | 1e ronde | Mei Yamaguchi | Petia Arshinkova | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Mei Yamaguchi | Petia Arshinkova | |
1e Service % | 52/73 (71%) | 64/86 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/52 (67%) | 32/64 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/21 (43%) | 13/22 (59%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/86 (48%) | 29/73 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/159 (53%) | 74/159 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mei Yamaguchi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mei Yamaguchi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mei Yamaguchi vs. Petia Arshinkova - onderlinge wedstrijden
09.02.21 | 1e ronde | Mei Yamaguchi | Petia Arshinkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Mei Yamaguchi form & Petia Arshinkova form
Mei Yamaguchi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 6-1, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Petia Arshinkova - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.04.21 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.04.21 1e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.21 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.20 Halve finale | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.20 Kwartfinale | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.20 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |