WEDSTRIJD
12.11.20 | 1e ronde | Melania Delai | Amandine Monnot | 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Melania Delai vs. Amandine Monnot - onderlinge wedstrijden
12.11.20 | 1e ronde | Melania Delai | Amandine Monnot | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Melania Delai form & Amandine Monnot form
Melania Delai - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-73, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Rao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Brandy Walker | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 7-65, 11-13 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Forcisi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Denisa Elena Plesa | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Michel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail |
Amandine Monnot - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-1, 3-0, Silvia Ambrosio - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Emma Lene | Emma Lene - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-75, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-1, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Mcdonald | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | Anna Ozerova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-63, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 4-3, Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sana Garakani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Amelia Rajecki | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |