WEDSTRIJD
02.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Melanie Klaffner | Gloria Ceschi | 6-1, 6-1 | W25 Trieste | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Melanie Klaffner vs. Gloria Ceschi - onderlinge wedstrijden
02.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Melanie Klaffner | Gloria Ceschi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Trieste | Clay |
Melanie Klaffner form & Gloria Ceschi form
Melanie Klaffner - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Gloria Ceschi - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail |