WEDSTRIJD
18.04.23 | 1e ronde | Melany Solange Krywoj | Ena Koike | 6-3, 4-6, 6-2 | W25 Guayaquil | Clay |
STATISTIEKEN
Melany Solange Krywoj | Ena Koike | |
1e Service % | 51/75 (68%) | 75/109 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/51 (63%) | 44/75 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/24 (67%) | 15/34 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/18 (28%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/109 (46%) | 27/75 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/184 (53%) | 86/184 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Melany Solange Krywoj | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Ena Koike | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melany Solange Krywoj | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Ena Koike | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Melany Solange Krywoj | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ena Koike | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Melany Solange Krywoj | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ena Koike | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melany Solange Krywoj | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ena Koike | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melany Solange Krywoj | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Ena Koike | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Melany Solange Krywoj | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ena Koike | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Melany Solange Krywoj | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Ena Koike | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Melany Solange Krywoj | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Ena Koike | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melany Solange Krywoj | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Ena Koike | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melany Solange Krywoj | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ena Koike | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melany Solange Krywoj | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Ena Koike | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melany Solange Krywoj | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ena Koike | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melany Solange Krywoj | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Melany Solange Krywoj vs. Ena Koike - onderlinge wedstrijden
18.04.23 | 1e ronde | Melany Solange Krywoj | Ena Koike | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Guayaquil | Clay |
Melany Solange Krywoj form & Ena Koike form
Melany Solange Krywoj - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Bruna Melato | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jazmin Ortenzi | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Lilian Poling | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-2, Victoria Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-1, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 3e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 7-60, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Valerie Glozman | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Ena Koike - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Jessica Failla | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
26.01.24 Halve finale | vs. Renata Jamrichova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 Kwartfinale | vs. Vlada Mincheva | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 3e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.24 1e ronde | vs. Renee Alame | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Watsachol Sawatdee | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Zhuoxuan Bai | 0-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | Harriet Dart - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ena Shibahara | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sijia Wei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Erika Sema | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 7-610, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adaugo Ukaegbu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
U.S. Open - Hard | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Katherine Hui | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 3e ronde | vs. Aspen Schuman | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 2e ronde | vs. Elizara Yaneva | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
13.07.23 Kwartfinale | vs. Alina Korneeva | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.07.23 3e ronde | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde | vs. Alanis Hamilton | 7-64, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde | vs. Gabia Paskauskas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |