WEDSTRIJD
06.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Melis Ayda Uyar | Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 5-7, 10-8 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
01.02.03, 21 Jaar
01.02.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
27.12.01, 22 Jaar
27.12.01, 22 Jaar
Melis Ayda Uyar vs. Anastasiya Zaparyniuk - onderlinge wedstrijden
06.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Melis Ayda Uyar | Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Melis Ayda Uyar form & Anastasiya Zaparyniuk form
Melis Ayda Uyar - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Anastasiya Zaparyniuk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Derivan | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beverley Nyangon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Irina Anghel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Stanciu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |