WEDSTRIJD
12.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Melis Ayda Uyar | Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
01.02.03, 21 Jaar
01.02.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
12.02.07, 17 Jaar
12.02.07, 17 Jaar
Melis Ayda Uyar vs. Ipek Sakiroglu - onderlinge wedstrijden
12.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Melis Ayda Uyar | Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Melis Ayda Uyar form & Ipek Sakiroglu form
Melis Ayda Uyar - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Ipek Sakiroglu - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nisa Bulut | 6-711, 1-4, - Ipek Sakiroglu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Roselli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hatshepsut Assanova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Buchwald | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sereda | 7-5, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Diana Braga | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Zaynieva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elle Goranskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Melissa Boyden | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Maksimova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Melissa Boyden | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleyna Ozer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Maksimova | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |