INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Fitzpatrick vs. Melis Sezer - onderlinge wedstrijden
13.05.13 | 1e ronde | Melis Sezer | Anna Fitzpatrick | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Anna Fitzpatrick form & Melis Sezer form
Anna Fitzpatrick - laatste wedstrijden
Manchester - I. hard | ||||
11.11.13 2e ronde | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.11.13 1e ronde | vs. Charlotte Pearce | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Loughborough - I. hard | ||||
04.11.13 1e ronde | vs. Amelie Intert | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Barnstaple - I. hard | ||||
28.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Morgosova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Loughborough - I. hard | ||||
23.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Kyria Dunford | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.13 Kwalif. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.13 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
09.09.13 Kwartfinale | vs. Alina Mikheeva | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.13 1e ronde | vs. Angelina Gordienko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.13 2e ronde | vs. Ekaterina Tretyak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
02.09.13 Kwartfinale | vs. Yana Sizikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.13 2e ronde | vs. Andressa Souza | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.13 1e ronde | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Hard | ||||
29.07.13 1e ronde | vs. Alannah Griffin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.13 2e ronde | vs. Oceane Adam | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
15.06.13 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliya Beygelzimer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.13 Kwalif. | vs. Noppawan Lertcheewakarn | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.13 2e ronde van de kwal. | vs. Lana Rush | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.13 1e ronde van de kwal. | vs. Lucy Brown | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
03.06.13 1e ronde van de kwal. | vs. Ceire Mullins | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.06.13 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
20.05.13 1e ronde | vs. Dagmara Baskova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.13 2e ronde | vs. Melanie Stokke | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.13 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
13.05.13 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bournemouth - Clay | ||||
22.04.13 1e ronde | vs. Jessica Ren | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.04.13 2e ronde | vs. Karolina Wlodarczak | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Edgbaston - I. hard | ||||
08.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Ren | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.04.13 Kwalif. | vs. Melanie South | - | wedstrijd detail | |
Sunderland - I. hard | ||||
18.03.13 1e ronde | vs. Martina Borecka | 7-63, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Melis Sezer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |