WEDSTRIJD
10.09.20 | 1e ronde | Melis Sezer | Dea Herdzelas | 1-6, 6-3, 7-66 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-40 | ||
Melis Sezer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Melis Sezer | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
0-4 | Dea Herdzelas | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Melis Sezer | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-5 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-6 |
2 | ||
Melis Sezer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Melis Sezer | 0-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
1-2 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Melis Sezer | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melis Sezer | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Melis Sezer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Melis Sezer | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Dea Herdzelas | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40 | ||
Melis Sezer | 0-3 | |
0-0 | ||
1-3 | Dea Herdzelas | |
Melis Sezer | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Dea Herdzelas | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Melis Sezer | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Melis Sezer | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
5-5 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Melis Sezer | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
(0) | Dea Herdzelas | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
Melis Sezer | (1) | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
Melis Sezer | (2) | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
Melis Sezer | (3) | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
(4) | Dea Herdzelas | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
Melis Sezer | (5) | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
(6) | Dea Herdzelas | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Melis Sezer vs. Dea Herdzelas - onderlinge wedstrijden
10.09.20 | 1e ronde | Melis Sezer | Dea Herdzelas | 1-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
13.01.14 | 2e ronde | Dea Herdzelas | Melis Sezer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Melis Sezer form & Dea Herdzelas form
Melis Sezer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Dea Herdzelas - laatste wedstrijden
W75 Split - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ivankovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.06.23 3e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |