INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Franziska Koenig vs. Melis Sezer - onderlinge wedstrijden
11.03.13 | Kwartfinale | Melis Sezer | Franziska Koenig | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Franziska Koenig form & Melis Sezer form
Franziska Koenig - laatste wedstrijden
Ortisei - I. hard | ||||
09.11.17 2e ronde | vs. Camilla Scala | 6-4, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 3-0, Mallaurie Noel - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Crazzolara | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.17 Kwalif. | vs. Sofia Ragona | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kaarst - Carpet | ||||
20.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
07.10.13 1e ronde | vs. Lucy Brown | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
30.09.13 2e ronde | vs. Keren Shlomo | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.13 1e ronde | vs. Angeliki Kairi | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint Malo - Clay | ||||
16.09.13 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Camille Sireix | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Huy - Clay | ||||
02.09.13 1e ronde | vs. Jade Schoelink | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Enschede - Clay | ||||
19.08.13 1e ronde | vs. Nina Zander | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ratingen - Clay | ||||
12.08.13 Kwartfinale | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 2-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.13 Halve finale | vs. Julia Lohoff | 6-3, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.08.13 1e ronde | vs. Karolina Wlodarczak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.13 2e ronde | vs. Jainy Scheepens | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Izmir - Hard | ||||
05.08.13 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.13 Kwalif. | vs. Christina Shakovets | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Te Tai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
15.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Imane Kocher | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Versmold - Clay | ||||
01.07.13 2e ronde van de kwal. | vs. Marisa Gianotti | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.13 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.07.13 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Les Franqueses - Hard | ||||
22.04.13 1e ronde | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.04.13 2e ronde | vs. Ariadna Marti Riembau | 2-4, - Franziska Koenig - scratch | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
18.03.13 1e ronde | vs. Sylwia Zagorska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
11.03.13 Kwalif. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.13 1e ronde | vs. Laetitia Sarrazin | 6-72, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.13 Kwartfinale | vs. Melis Sezer | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.13 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail |
Melis Sezer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |