Switzerland
22.09.02, 21 Jaar
22.09.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Melody Hefti vs. Zoe Hitt - onderlinge wedstrijden
05.10.20 | Kwalif. | Melody Hefti | Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Melody Hefti form & Zoe Hitt form
Melody Hefti - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Paykoc | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.20 Kwalif. | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Kerimbayeva | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Caslano - Clay | ||||
19.08.18 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zaklin Bokan | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Verbier - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Klosters - Clay | ||||
17.06.18 Kwalif. | vs. Johana Markova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Polese | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Caslano - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Giaquinta | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |
Zoe Hitt - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Fakih | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Frey | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Campana | 6-2, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allie Kiick | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilia Costa (BRA) | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Rhea Verma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Dobreva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
02.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Maria Gell | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Brianna Baldi | 6-3, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Jessica Alsola | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Huntsville - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Mary Boyce Deatherage | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Luciana Perry | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Price | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Dasha Plekhanova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Cano | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |