WEDSTRIJD
12.07.22 | Kwalif. | Merel Hoedt | Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-1 | W25 Aschaffenburg | Clay |
STATISTIEKEN
Merel Hoedt | Arina Gabriela Vasilescu | |
1e Service % | 30/49 (61%) | 17/39 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/30 (67%) | 5/17 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/39 (67%) | 21/49 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/88 (61%) | 34/88 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Merel Hoedt | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Merel Hoedt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Merel Hoedt | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Merel Hoedt | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Merel Hoedt vs. Arina Gabriela Vasilescu - onderlinge wedstrijden
12.07.22 | Kwalif. | Merel Hoedt | Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Aschaffenburg | Clay |
Merel Hoedt form & Arina Gabriela Vasilescu form
Merel Hoedt - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Arina Gabriela Vasilescu - laatste wedstrijden
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |