WEDSTRIJD
27.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Merel Hoedt | Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | W25 Sopo | Clay |
STATISTIEKEN
Merel Hoedt | Elizabeth Danailova | |
1e Service % | 29/55 (53%) | 24/55 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 12/24 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/26 (42%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/55 (58%) | 22/55 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Dubbele fouten | 12 | 8 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Merel Hoedt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Merel Hoedt | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Merel Hoedt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Merel Hoedt | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Merel Hoedt | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
08.04.98, 25 Jaar
08.04.98, 25 Jaar
Merel Hoedt vs. Elizabeth Danailova - onderlinge wedstrijden
27.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Merel Hoedt | Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Sopo | Clay |
Merel Hoedt form & Elizabeth Danailova form
Merel Hoedt - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Elizabeth Danailova - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Katja Markus | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordana Victoria Salcedo Franklin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Emiliia Kats | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Tabeth Tadoum | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Dyson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matylda Burylo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Samardzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Bulatova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Shannon Lam | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Osuigwe | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Johanna Silva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.09.22 Kwalif. | vs. Luiza Fullana | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |