WEDSTRIJD
29.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Mia Chudejova | Shachf Lieberman | 6-1, 6-1 | W25 Vienna | Clay |
STATISTIEKEN
Slovakia
30.07.03, 20 Jaar
30.07.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
10.04.03, 20 Jaar
10.04.03, 20 Jaar
Mia Chudejova vs. Shachf Lieberman - onderlinge wedstrijden
29.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Mia Chudejova | Shachf Lieberman | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Vienna | Clay |
Mia Chudejova form & Shachf Lieberman form
Mia Chudejova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Margherita Marcon | 5-7, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeanne Meme | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Vasilyeva | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Lazarova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oriana Gniewkowska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Laura Radakovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Oceane Babel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 4-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
11.05.23 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Valeriia Krokhotina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 Kwalif. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Ristic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Shachf Lieberman - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. June Bjork | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Frederikke Alberte Pape | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Vanessa Ersoz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
14.11.22 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Noa Major | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Kowalczyk | 7-5, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rasha Khourssany | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Caterina Odorizzi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Viktoria Veleva | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |