WEDSTRIJD
02.05.22 | 2e ronde van de kwal. | Mia Mack | Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-3 | W25+H Tossa | Carpet |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Mia Mack vs. Paula Ortega Redondo - onderlinge wedstrijden
02.05.22 | 2e ronde van de kwal. | Mia Mack | Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25+H Tossa | Carpet |
Mia Mack form & Paula Ortega Redondo form
Mia Mack - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Zixuan Zeng | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Soussi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | - | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.22 Kwalif. | vs. Vivien Sandberg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Babel | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 1-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Ferdaous Bahri | 4-1, Ferdaous Bahri - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Jasmine Conway | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Diana Martynov | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 Kwalif. | vs. Ilaria Sposetti | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail |
Paula Ortega Redondo - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |