WEDSTRIJD
15.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Mia Ristic | Alexandra Iordache | 6-3, 6-0 | W25 Vrnjacka | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mia Ristic vs. Alexandra Iordache - onderlinge wedstrijden
15.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Mia Ristic | Alexandra Iordache | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Vrnjacka | Clay |
Mia Ristic form & Alexandra Iordache form
Mia Ristic - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-72, 6-77 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 5-7, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Polona Hercog | 4-6, 7-610, 1-6 | wedstrijd detail |
Alexandra Iordache - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-6, Julia Stamatova - scratch | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 2-6, 0-3, - Alexandra Iordache - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Marie Weckerle | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 0-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Nelise Verster | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Isabella Harvison | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |