WEDSTRIJD
25.04.23 | 1e ronde | Michaela Bayerlova | Anastasia Kulikova | 6-2, 4-6, 6-3 | W60 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
Michaela Bayerlova | Anastasia Kulikova | |
1e Service % | 54/97 (56%) | 46/95 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/54 (69%) | 30/46 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/43 (53%) | 23/49 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/15 (33%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/95 (44%) | 37/97 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/192 (53%) | 90/192 (47%) |
Dubbele fouten | 11 | 6 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Michaela Bayerlova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Michaela Bayerlova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Michaela Bayerlova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Michaela Bayerlova vs. Anastasia Kulikova - onderlinge wedstrijden
25.04.23 | 1e ronde | Michaela Bayerlova | Anastasia Kulikova | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Oeiras | Clay |
Michaela Bayerlova form & Anastasia Kulikova form
Michaela Bayerlova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Lilian Poling | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Fakih | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aspen Schuman | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Jamie Loeb | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-4, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Kristina Voznyak | 0-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ruby Young | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Mao Mushika | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.12.23 Kwartfinale | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Denise Torrealba | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Anastasia Kulikova - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 1-6, 0-2, - Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | - Anastasia Kulikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Natsuki Yoshimoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Momoko Nishio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chisato Kanemaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |