WEDSTRIJD
11.04.23 | Kwalif. | Michaela Bayerlova | Aneta Kladivova | 2-6, 6-4, 6-1 | W60 Chiasso | Clay |
STATISTIEKEN
Michaela Bayerlova | Aneta Kladivova | |
1e Service % | 57/87 (66%) | 45/78 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/57 (61%) | 25/45 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/30 (40%) | 16/33 (48%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/78 (47%) | 40/87 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/165 (51%) | 81/165 (49%) |
Dubbele fouten | 8 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Michaela Bayerlova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michaela Bayerlova | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Michaela Bayerlova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michaela Bayerlova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Michaela Bayerlova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Michaela Bayerlova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Michaela Bayerlova vs. Aneta Kladivova - onderlinge wedstrijden
11.04.23 | Kwalif. | Michaela Bayerlova | Aneta Kladivova | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Chiasso | Clay |
Michaela Bayerlova form & Aneta Kladivova form
Michaela Bayerlova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Lilian Poling | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Fakih | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aspen Schuman | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Jamie Loeb | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-4, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Kristina Voznyak | 0-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ruby Young | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Mao Mushika | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.12.23 Kwartfinale | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Denise Torrealba | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Aneta Kladivova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail |