WEDSTRIJD
30.05.23 | 1e ronde | Michaela Bayerlova | Ella Mcdonald | 6-1, 4-6, 6-1 | W25 Annenheim | Clay |
STATISTIEKEN
Michaela Bayerlova | Ella Mcdonald | |
1e Service % | 54/71 (76%) | 49/80 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/54 (57%) | 28/49 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/17 (71%) | 10/31 (32%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/80 (53%) | 28/71 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/151 (56%) | 66/151 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ella Mcdonald | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ella Mcdonald | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Michaela Bayerlova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ella Mcdonald | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ella Mcdonald | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Michaela Bayerlova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ella Mcdonald | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Michaela Bayerlova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Ella Mcdonald | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michaela Bayerlova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Ella Mcdonald | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Michaela Bayerlova | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Ella Mcdonald | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Ella Mcdonald | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Michaela Bayerlova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ella Mcdonald | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ella Mcdonald | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ella Mcdonald | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
04.08.05, 18 Jaar
26627 $
04.08.05, 18 Jaar
26627 $
Michaela Bayerlova vs. Ella Mcdonald - onderlinge wedstrijden
30.05.23 | 1e ronde | Michaela Bayerlova | Ella Mcdonald | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Annenheim | Clay |
Michaela Bayerlova form & Ella Mcdonald form
Michaela Bayerlova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Lilian Poling | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Fakih | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aspen Schuman | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Jamie Loeb | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-4, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Kristina Voznyak | 0-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ruby Young | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Mao Mushika | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.12.23 Kwartfinale | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Denise Torrealba | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Ella Mcdonald - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-4, - Ella Mcdonald - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mariam Atia | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ryser | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Maya Drozd | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Maya Drozd | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
U.S. Open - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde | vs. Valerie Glozman | 1-6, 1-4, - Ella Mcdonald - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Sofia Johnson | 6-3, 6-75, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Alice Gillan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
10.07.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
24.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Fruhvirtova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |