WEDSTRIJD
22.08.20 | 1e ronde | Michaela Bayerlova | Marianna Zakarlyuk | 7-5, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0 | ||
Michaela Bayerlova | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-3 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0 | ||
Michaela Bayerlova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0 | ||
Michaela Bayerlova | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
0-2 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Michaela Bayerlova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Michaela Bayerlova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-3 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Michaela Bayerlova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Michaela Bayerlova vs. Marianna Zakarlyuk - onderlinge wedstrijden
22.08.20 | 1e ronde | Michaela Bayerlova | Marianna Zakarlyuk | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Michaela Bayerlova form & Marianna Zakarlyuk form
Michaela Bayerlova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Lilian Poling | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Fakih | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aspen Schuman | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Jamie Loeb | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-4, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Kristina Voznyak | 0-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ruby Young | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Mao Mushika | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.12.23 Kwartfinale | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Denise Torrealba | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Marianna Zakarlyuk - laatste wedstrijden
W25 Bethany - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 0-6, 1-4, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandra Alonso Abril | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
18.01.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
12.01.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 3-6, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Valentina Mutilba | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Bridget Mihulka | 3-6, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Zdena Safarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Miyu Kato | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
28.03.22 Kwalif. | vs. Hiroko Kuwata | 5-5, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Nayar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |