WEDSTRIJD
11.04.22 | 2e ronde van de kwal. | Mihaela Tsoneva | Eleanor Baglow | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Mihaela Tsoneva | Eleanor Baglow | |
1e Service % | 30/47 (64%) | 41/57 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/30 (73%) | 20/41 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/57 (56%) | 15/47 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mihaela Tsoneva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Eleanor Baglow | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mihaela Tsoneva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Eleanor Baglow | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mihaela Tsoneva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Eleanor Baglow | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mihaela Tsoneva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Eleanor Baglow | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mihaela Tsoneva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Eleanor Baglow | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mihaela Tsoneva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Eleanor Baglow | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mihaela Tsoneva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Eleanor Baglow | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, A-40[BP] | ||
Mihaela Tsoneva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30 | ||
Mihaela Tsoneva | 6-0 | |
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
24.02.02, 22 Jaar
24.02.02, 22 Jaar
Mihaela Tsoneva vs. Eleanor Baglow - onderlinge wedstrijden
11.04.22 | 2e ronde van de kwal. | Mihaela Tsoneva | Eleanor Baglow | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Mihaela Tsoneva form & Eleanor Baglow form
Mihaela Tsoneva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 2-6, 0-1, - Mihaela Tsoneva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Andreea Rosca | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 0-1, - Mihaela Tsoneva - scratch | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Dana Charintceva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gross | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Bianca Behulova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.04.22 Kwartfinale | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Beatrice Ricci | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleanor Baglow | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zehra Amasyali | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.22 Halve finale | vs. Barbora Palicova | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.01.22 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Evgeniya Burdina | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dooa Akyurek | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.01.22 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 7-5, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail |
Eleanor Baglow - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwartfinale | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |