WEDSTRIJD
17.02.21 | 1e ronde | Miharu Imanishi | Eszter Meri | 6-3, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Miharu Imanishi | Eszter Meri | |
1e Service % | 39/58 (67%) | 45/61 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/39 (67%) | 20/45 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 9/16 (56%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/61 (52%) | 22/58 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miharu Imanishi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Miharu Imanishi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miharu Imanishi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miharu Imanishi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Miharu Imanishi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Miharu Imanishi | 2-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Miharu Imanishi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miharu Imanishi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miharu Imanishi vs. Eszter Meri - onderlinge wedstrijden
17.02.21 | 1e ronde | Miharu Imanishi | Eszter Meri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Miharu Imanishi form & Eszter Meri form
Miharu Imanishi - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Axana Mareen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Emilie Ballintijn | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Padova - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 0-5, - Miharu Imanishi - scratch | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
28.05.22 Halve finale | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.05.22 Kwartfinale | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Barbara Haas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Bianca Turati | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Manca Pislak | 0-6, 7-5, 10-0 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Stacey Fung | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Lya Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.02.22 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.22 Halve finale | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.22 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Astrid Cirotte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Maria Rivera Corado | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
28.01.22 Kwartfinale | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Lexington Reed | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Aanya Goel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 7-67, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Eszter Meri - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |