WEDSTRIJD
09.10.22 | 2e ronde van de kwal. | Miho Kuramochi | Honami Sodeyama | 6-0, 6-1 | W25 Hamamatsu | Carpet |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
25.02.01, 23 Jaar
25.02.01, 23 Jaar
Miho Kuramochi vs. Honami Sodeyama - onderlinge wedstrijden
09.10.22 | 2e ronde van de kwal. | Miho Kuramochi | Honami Sodeyama | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Hamamatsu | Carpet |
Miho Kuramochi form & Honami Sodeyama form
Miho Kuramochi - laatste wedstrijden
W100 Tokyo - Hard | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Osaka - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Sijia Wei | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Petra Hule | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Melisa Ercan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessy Rompies | 5-7, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 1-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Melisa Ercan | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Dayeon Back | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Maya Joint | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Taylah Preston | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Yexin Ma | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Funa Kozaki | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-2, 4-2, Shiho Akita - scratch | wedstrijd detail |
Honami Sodeyama - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-5, 13-11 | wedstrijd detail | |
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Klimaviciute | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Ioana Istrate | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Kharlanova | 5-7, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Boegner | Jana Boegner - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Simmons | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yajing Cao | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Desvignes | 6-3, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Chehoudi | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meina Aratake | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Ari Matsumoto | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harune Shigemasu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honori Koyama | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Azuna Ichioka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Trinity Ly | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |