WEDSTRIJD
29.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Mika Dagan Fruchtman | Svenja Ochsner | 4-6, 6-3, 10-7 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mika Dagan Fruchtman vs. Svenja Ochsner - onderlinge wedstrijden
29.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Mika Dagan Fruchtman | Svenja Ochsner | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Mika Dagan Fruchtman form & Svenja Ochsner form
Mika Dagan Fruchtman - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Kiara Cvetkovic | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 2-6, 0-3, - Mika Dagan Fruchtman - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Camblor | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamar Yaffe | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
02.10.22 Finale | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.22 Halve finale | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Maria Rivera Corado | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Sara Seivane Torres | 7-63, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.09.22 2e ronde | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Svenja Ochsner - laatste wedstrijden
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.21 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |