Milana Maslenkova vs. Elizabeth Jurna 21.11.2022

Milana Maslenkova vs. Elizabeth Jurna 21.11.2022 - W15 Lousada - confrontatie

WEDSTRIJD

21.11.22Kwalif.Milana Maslenkova Elizabeth Jurna 6-3, 6-1 Portugal W15 Lousada I. hard

STATISTIEKEN

6-1

Milana Maslenkova
Uzbekistan
13.08.01, 22 Jaar






10206 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
09.12.05, 18 Jaar







Elizabeth Jurna
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Milana Maslenkova vs. Elizabeth Jurna - onderlinge wedstrijden

21.11.22Kwalif.Milana MaslenkovaElizabeth Jurna6-3, 6-1 wedstrijd detailPortugal W15 Lousada I. hard

Milana Maslenkova form & Elizabeth Jurna form

Milana Maslenkova - laatste wedstrijden

Tunisia W15 Monastir - Hard
05.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Yuka Hosoki2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Olga Golas6-0, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
28.01.24
1e ronde van de kwal.
vs. Salma Ewing2-6, 6-3, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Noemie Dadoun2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Cyprus W25 Limassol - Hard
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Sandra Samir2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Thailand W15 Hua - Hard
18.10.23
1e ronde
vs. Laura Cilekova4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Thailand W15 Hua - Hard
11.10.23
1e ronde
vs. Patcharin Cheapchadej2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Austria W15 Bad - Clay
01.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Elisabeth Junge-Ilges4-6, 6-1, 3-10 nederlaagwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
31.08.23
2e ronde
vs. Danielle Daley5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
30.08.23
1e ronde
vs. Arina Solomatina6-3, 4-6, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
23.08.23
1e ronde
vs. Alina Khvatova4-6, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
Kazakhstan W15 Ust - Hard
17.08.23
1e ronde
vs. Victoria Mikhaylova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
17.08.23
2e ronde
vs. Defne Cirpanli1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Kazakhstan W15 Ust - Hard
10.08.23
2e ronde
vs. Arina Arifullina5-7, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
09.08.23
1e ronde
vs. Saumya Vig6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Denmark W15 Vejle - Clay
26.07.23
1e ronde
vs. Tiphanie Lemaitre4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
25.07.23
Kwalif.
vs. Leticia Matuszewski6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
24.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Schubries1-6, 6-0, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Aschaffenburg - Clay
10.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Yuki Naito1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany W25 Stuttgart - Clay
03.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Aurora Zantedeschi2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Holland W15 Alkmaar - Clay
26.06.23
Kwalif.
vs. Britt Du Pree2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
25.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Gabriella Mujan6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Finland W15 Vierumaki - Hard
09.05.23
1e ronde
vs. Natalia Orlova3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Sweden W15 Varberg - Clay
02.05.23
1e ronde
vs. Emilie Elde2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
12.04.23
1e ronde
vs. Esther Bataille6-0, 3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
11.04.23
Kwalif.
vs. Diana Maria Mihail5-7, 6-3, 10-5 overwinningwedstrijd detail
10.04.23
2e ronde van de kwal.
vs. Jade Marie6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
04.04.23
2e ronde van de kwal.
vs. Zixuan Zeng6-4, 2-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
India W15 Jhajjar - Clay
15.02.23
1e ronde
vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
India W15 Jhajjar - Clay
08.02.23
1e ronde
vs. Alexandra Iordache2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail

Elizabeth Jurna - laatste wedstrijden

Spain W15 Alcala - Hard
22.11.23
1e ronde
vs. Marcelina Podlinska1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
21.11.23
Kwalif.
vs. Victoria Lazarova6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Carlota Garcia Alonso6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Alejandra Ramirez Botella6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Portugal W25 Loule - Hard
24.10.23
Kwalif.
vs. Matilda Mutavdzic2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
23.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Beatrice Laura Pirtac6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Portugal W25 Faro - Hard
15.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Daria Khomutsianskaya2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Valeriia Fomenko6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Spain W25 Baza - Hard
01.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Lorena Solar Donoso3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Portugal W25 Leiria - Hard
11.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Baylen Brown6-74, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25 Valladolid - Hard
28.08.23
2e ronde van de kwal.
vs. Fangran Tian1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
27.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Nahia Sanchez-Marin Garcia6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Portugal W100 Figueira - Hard
23.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Olga Helmi0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Portugal W40 Porto - Hard
16.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Daniela Seguel4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25 Don - Carpet
12.07.23
1e ronde
vs. Maneva Rakotomalala6-4, 1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
10.07.23
Kwalif.
vs. Aryana Bartlett6-1, 6-75, 10-5 overwinningwedstrijd detail
09.07.23
2e ronde van de kwal.
vs. Pilar Astigarraga Harper6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Portugal W25 Cantanhede - Carpet
02.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Bojana Marinkovic6-3, 1-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Spain W40 Palma - Hard
25.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Viktoria Morvayova1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W60 Madrid - Hard
11.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Katarina Stresnakova5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Portugal W25 Setubal - Hard
06.06.23
Kwalif.
vs. Indira Lepage4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.06.23
2e ronde van de kwal.
vs. Alejandra Ramirez Botella6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Malaga - Hard
23.05.23
1e ronde
vs. Amelie Van Impe5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25 Monzon - Hard
14.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Karine Marion Job4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25+H Tossa - Carpet
01.05.23
Kwalif.
vs. Nahia Berecoechea0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
30.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Linn Goerdes6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Portugal W60 Oeiras - Clay
23.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Eri Hozumi0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
19.02.23
1e ronde van de kwal.
vs. Aaddi Gupta6-76, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Portugal W15 Lousada - I. hard
28.11.22
Kwalif.
vs. Tilde Stromquist2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
27.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Amalia Suciu6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
<