WEDSTRIJD
17.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Milana Zhabrailova | Margaux Komano | 4-6, 6-3, 10-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
25.12.01, 22 Jaar
25.12.01, 22 Jaar
Milana Zhabrailova vs. Margaux Komano - onderlinge wedstrijden
31.08.21 | Kwalif. | Milana Zhabrailova | Margaux Komano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
17.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Milana Zhabrailova | Margaux Komano | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Milana Zhabrailova form & Margaux Komano form
Milana Zhabrailova - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-1, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-3, 3-0, Tessa Johanna Brockmann - scratch | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Malak El Allami | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Chiraz Bechri | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Malak El Allami | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Malwina Rowinska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Helena Stevic | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Floor Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 1-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ioana Zvonaru | 7-65, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Julia Adams | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail |
Margaux Komano - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Britney Chiu | 6-75, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Jiale Zhang | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-72, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-76, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-73, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Lucie Brun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexa Volkov | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Georgia Gulin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Weronika Ewald | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Hiba Heni | 6-0, 0-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Grekul | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |