WEDSTRIJD
25.08.20 | 1e ronde | Mira Antonitsch | Verena Meliss | 6-4, 6-4 | W15 Cordenons | Clay |
STATISTIEKEN
Mira Antonitsch | Verena Meliss | |
1e Service % | 40/66 (61%) | 42/64 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/40 (63%) | 25/42 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/26 (62%) | 10/22 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/64 (45%) | 25/66 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/130 (54%) | 60/130 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mira Antonitsch | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mira Antonitsch | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mira Antonitsch | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Mira Antonitsch | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mira Antonitsch | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-3 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mira Antonitsch | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mira Antonitsch | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mira Antonitsch vs. Verena Meliss - onderlinge wedstrijden
25.08.20 | 1e ronde | Mira Antonitsch | Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Cordenons | Clay |
Mira Antonitsch form & Verena Meliss form
Mira Antonitsch - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | - | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | - | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | - | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.20 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
02.09.20 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
29.08.20 Finale | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 Halve finale | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 Kwartfinale | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.20 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |
Verena Meliss - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |