WEDSTRIJD
11.08.21 | 1e ronde | Miriam Kolodziejova | Weronika Baszak | 6-1, 6-0 | W25 Radom | Clay |
STATISTIEKEN
Miriam Kolodziejova | Weronika Baszak | |
1e Service % | 37/46 (80%) | 22/35 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/37 (68%) | 6/22 (27%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/9 (33%) | 1/13 (8%) |
Benutte Breakpoints | 7/7 (100%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/35 (80%) | 18/46 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
3-0 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miriam Kolodziejova vs. Weronika Baszak - onderlinge wedstrijden
11.08.21 | 1e ronde | Miriam Kolodziejova | Weronika Baszak | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Radom | Clay |
Miriam Kolodziejova form & Weronika Baszak form
Miriam Kolodziejova - laatste wedstrijden
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | - | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
07.05.22 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.22 Kwartfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.22 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.22 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
26.02.22 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Weronika Baszak - laatste wedstrijden
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-0, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 0-2, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 6-3, 1-0, Chelsea Fontenel - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teah Chavez | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Jada Bui | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Paris Corley | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kuczer | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-65, 4-6, 0-2, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 0-3, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lea Ma | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Suchankova | 6-2, 3-6, 0-3, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Iva Sepa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 7-62, 6-73, 0-3, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |