WEDSTRIJD
02.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Miriam Kolodziejova | Yilin Yan | 6-3, 3-6, 10-7 | W60+H Traralgon | Hard |
STATISTIEKEN
Miriam Kolodziejova | Yilin Yan | |
1e Service % | 36/72 (50%) | 40/75 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/36 (53%) | 21/40 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/36 (36%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 5/16 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/75 (53%) | 40/72 (56%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/147 (49%) | 75/147 (51%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Yilin Yan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Yilin Yan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 7-3, 7-4, 8-4, 8-5, 9-5, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.11.05, 18 Jaar
21.11.05, 18 Jaar
Miriam Kolodziejova vs. Yilin Yan - onderlinge wedstrijden
02.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Miriam Kolodziejova | Yilin Yan | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | W60+H Traralgon | Hard |
Miriam Kolodziejova form & Yilin Yan form
Miriam Kolodziejova - laatste wedstrijden
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | - | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
07.05.22 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.22 Kwartfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.22 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.22 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
26.02.22 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Yilin Yan - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Milan Krish | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Sacha Rankin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gloria Jovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Ava-Monet Sycamore | 6-3, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Brzostek | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Zylberman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Rokusek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kisa Yoshioka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Kanako Osafune | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shria Atturu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Spencer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail |