Russia
10.12.96, 27 Jaar
10.12.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Elina Vikhryanova vs. Miriana Tona - onderlinge wedstrijden
28.11.18 | 2e ronde | Miriana Tona | Elina Vikhryanova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Solarino | Carpet |
Elina Vikhryanova form & Miriana Tona form
Elina Vikhryanova - laatste wedstrijden
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde | vs. Lou Adler | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
28.11.18 2e ronde | vs. Miriana Tona | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Christina Shakovets | 6-1, 3-0, Christina Shakovets - scratch | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
20.11.18 1e ronde | vs. Veronica Napolitano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
02.11.18 Kwartfinale | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.18 2e ronde | vs. Anette Munozova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.10.18 1e ronde | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Alise Cernecka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Annick Melgers | 6-1, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Natasha Piludu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
13.09.18 2e ronde | vs. Anna Ureke | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.18 1e ronde | vs. Nermeen Shawky | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anette Munozova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tampere - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
18.07.18 2e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.18 1e ronde | vs. Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.07.18 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.18 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
19.12.17 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
21.11.17 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.17 Kwalif. | vs. Anastasiya Shleptsova | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
07.11.17 1e ronde | vs. Nonna Kurginyan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.17 Kwalif. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
02.11.17 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Miriana Tona - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail |