WEDSTRIJD
05.07.22 | Kwalif. | Miriana Tona | Paula Ortega Redondo | 6-4, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Miriana Tona vs. Paula Ortega Redondo - onderlinge wedstrijden
05.07.22 | Kwalif. | Miriana Tona | Paula Ortega Redondo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Miriana Tona form & Paula Ortega Redondo form
Miriana Tona - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail |
Paula Ortega Redondo - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |