WEDSTRIJD
16.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Miriana Tona | Sara Suchankova | 7-5, 6-3 | W60 Koper | Clay |
STATISTIEKEN
Miriana Tona | Sara Suchankova | |
1e Service % | 56/75 (75%) | 41/59 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/56 (64%) | 19/41 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/19 (37%) | 10/18 (56%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/59 (51%) | 32/75 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/134 (54%) | 61/134 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sara Suchankova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriana Tona | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Sara Suchankova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Miriana Tona | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Sara Suchankova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Miriana Tona | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Sara Suchankova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriana Tona | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Sara Suchankova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miriana Tona | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Sara Suchankova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriana Tona | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Sara Suchankova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriana Tona | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sara Suchankova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Miriana Tona | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Sara Suchankova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriana Tona | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Sara Suchankova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriana Tona | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Sara Suchankova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
07.03.03, 21 Jaar
07.03.03, 21 Jaar
Miriana Tona vs. Sara Suchankova - onderlinge wedstrijden
16.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Miriana Tona | Sara Suchankova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Koper | Clay |
Miriana Tona form & Sara Suchankova form
Miriana Tona - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail |
Sara Suchankova - laatste wedstrijden
W25 Annenheim - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Baszak | 2-6, 6-3, 3-0, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Tona | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Daria Shadchneva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Iva Sepa | 6-0, 0-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Eva Gartseva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Golovina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Mila Masic | 6-74, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 5-2, Camilla Gennaro - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Neradova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 3-6, 4-0, Eszter Meri - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |