WEDSTRIJD
30.08.20 | 1e ronde | Mirjam Bjorklund | Simona Waltert | 3-6, 6-3, 6-4 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Mirjam Bjorklund | Simona Waltert | |
1e Service % | 67/108 (62%) | 58/84 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/67 (58%) | 34/58 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/41 (44%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/84 (46%) | 51/108 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/192 (50%) | 96/192 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mirjam Bjorklund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mirjam Bjorklund | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mirjam Bjorklund | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mirjam Bjorklund | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Mirjam Bjorklund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mirjam Bjorklund | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mirjam Bjorklund | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mirjam Bjorklund | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mirjam Bjorklund vs. Simona Waltert - onderlinge wedstrijden
20.08.22 | Halve finale | Mirjam Bjorklund | Simona Waltert | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Bronx | Hard |
30.08.20 | 1e ronde | Mirjam Bjorklund | Simona Waltert | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Mirjam Bjorklund form & Simona Waltert form
Mirjam Bjorklund - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
24.06.23 Finale | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.23 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Simona Waltert - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |