WEDSTRIJD
05.05.21 | 1e ronde | Misaki Matsuda | Barbara Dessolis | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Misaki Matsuda | Barbara Dessolis | |
1e Service % | 32/41 (78%) | 26/38 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 11/26 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/9 (78%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/38 (63%) | 11/41 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Barbara Dessolis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Matsuda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Barbara Dessolis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Misaki Matsuda | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Barbara Dessolis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Misaki Matsuda | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Barbara Dessolis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Misaki Matsuda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Barbara Dessolis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Matsuda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Barbara Dessolis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Misaki Matsuda | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Barbara Dessolis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Misaki Matsuda | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
21.09.01, 22 Jaar
10605 $
21.09.01, 22 Jaar
10605 $
Misaki Matsuda vs. Barbara Dessolis - onderlinge wedstrijden
05.05.21 | 1e ronde | Misaki Matsuda | Barbara Dessolis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Misaki Matsuda form & Barbara Dessolis form
Misaki Matsuda - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - scratch | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Barbara Dessolis - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 0-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Drohomyretska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-5, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Fernanda Astete | 6-0, 3-1, Fernanda Astete - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 2-6, 7-64, 3-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Lavinia Morreale | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Matilde Mariani | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anne Schaefer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Marcella Dessolis | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 6-3, 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |