WEDSTRIJD
24.06.16 | Kwartfinale | Mizuno Kijima | I-Hsuan Cho | 3-6, 6-1, 6-3 | Kaohsiung | Hard |
STATISTIEKEN
Mizuno Kijima | I-Hsuan Cho | |
1e Service % | 53/77 (69%) | 58/83 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/53 (70%) | 35/58 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/83 (43%) | 28/77 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/160 (53%) | 75/160 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mizuno Kijima vs. I-Hsuan Cho - onderlinge wedstrijden
14.07.16 | Kwartfinale | Mizuno Kijima | I-Hsuan Cho | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
24.06.16 | Kwartfinale | Mizuno Kijima | I-Hsuan Cho | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Kaohsiung | Hard |
Mizuno Kijima form & I-Hsuan Cho form
Mizuno Kijima - laatste wedstrijden
Taipei - Hard | ||||
21.06.17 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
17.06.17 Halve finale | vs. Sunam Jeong | 6-70, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.17 Kwartfinale | vs. Ji-Hee Choi | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.17 2e ronde | vs. Suzy Larkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.17 1e ronde | vs. You-Na Sul | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
06.06.17 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-5, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Sangju - Hard | ||||
01.06.17 2e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.17 1e ronde | vs. Sung Hee Kim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Karuizawa - Carpet | ||||
23.05.17 1e ronde | vs. Kotomi Takahata | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Qujing - Hard | ||||
16.05.17 1e ronde | vs. Tingting Pei | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Changwon - Hard | ||||
11.05.17 1e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.05.17 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.04.17 1e ronde | vs. Ziyue Sun | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Irapuato - Hard | ||||
11.04.17 1e ronde | vs. Giuliana Olmos | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nishi Tama - Hard | ||||
22.03.17 2e ronde | vs. So-Ra Lee | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.17 1e ronde | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
28.12.16 2e ronde | vs. Yuki Kristina Chiang | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.16 1e ronde | vs. Miharu Imanishi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.11.16 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 6-75, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
23.11.16 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.16 1e ronde | vs. Ling Zhang | 5-7, 7-64, 7-61 | wedstrijd detail | |
Shenzhen - Hard | ||||
14.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Xiaoxi Zhao | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
07.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamamatsu - Carpet | ||||
20.10.16 2e ronde | vs. Ksenia Lykina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.16 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Makinohara - Carpet | ||||
11.10.16 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iizuka - Hard | ||||
27.09.16 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
21.09.16 2e ronde | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.09.16 1e ronde | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail |
I-Hsuan Cho - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Nao Phang Ziyi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-77, 1-4, - I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 5-1, Yi Tsen Cho - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Jing-Jing Lu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shiyu Ye | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yiming Dang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Jiaqi Huang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Han Shi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 0-1, - I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Yu-Yun Li | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Yu-Chieh Hsieh | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Peng Yu Lai | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-76, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail |