WEDSTRIJD
16.11.22 | 2e ronde | Mona Barthel | Anna Klasen | 6-2, 6-4 | W25 Helsinki | I. hard |
STATISTIEKEN
Mona Barthel | Anna Klasen | |
1e Service % | 37/55 (67%) | 33/54 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/37 (86%) | 22/33 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/18 (39%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/54 (43%) | 16/55 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/109 (57%) | 47/109 (43%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 6 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mona Barthel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mona Barthel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Anna Klasen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mona Barthel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Anna Klasen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mona Barthel | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mona Barthel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mona Barthel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mona Barthel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mona Barthel | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mona Barthel | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mona Barthel vs. Anna Klasen - onderlinge wedstrijden
02.05.23 | 1e ronde | Mona Barthel | Anna Klasen | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | W100 Wiesbaden | Clay |
16.11.22 | 2e ronde | Mona Barthel | Anna Klasen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Helsinki | I. hard |
Mona Barthel form & Anna Klasen form
Mona Barthel - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Celine Naef | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | - | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Antonia Ruzic | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Malene Helgo | 6-3, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Alice Gillan | 4-6, 0-4, - Mona Barthel - scratch | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Clara Burel | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Volodko | Kateryna Volodko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Natalia Krockova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Anna Klasen - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Helsinki - I. hard | ||||
16.11.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |