WEDSTRIJD
23.08.22 | 1e ronde | Mona Barthel | Martha Matoula | 6-3, 2-6, 6-2 | W25 Braunschweig | Clay |
STATISTIEKEN
Mona Barthel | Martha Matoula | |
1e Service % | 39/78 (50%) | 42/70 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/39 (69%) | 22/42 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/39 (46%) | 12/28 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/70 (51%) | 33/78 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/148 (55%) | 67/148 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mona Barthel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mona Barthel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mona Barthel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mona Barthel | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mona Barthel | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Mona Barthel | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mona Barthel | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mona Barthel | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mona Barthel | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mona Barthel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-1 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mona Barthel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mona Barthel | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mona Barthel | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mona Barthel vs. Martha Matoula - onderlinge wedstrijden
23.08.22 | 1e ronde | Mona Barthel | Martha Matoula | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Braunschweig | Clay |
Mona Barthel form & Martha Matoula form
Mona Barthel - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
20.04.24 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Irina Ramialison | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Jenny Lim | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
30.03.24 Finale | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Halve finale | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.03.24 Kwartfinale | vs. Celine Naef | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | - | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Antonia Ruzic | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Malene Helgo | 6-3, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Alice Gillan | 4-6, 0-4, - Mona Barthel - scratch | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Clara Burel | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Martha Matoula - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.04.24 2e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.04.24 1e ronde | vs. Alena Kasatkina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |