WEDSTRIJD
01.05.19 | 1e ronde | Monica Cappelletti | Gabriella Taylor | 6-3, 3-0, - scratch | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Monica Cappelletti | Gabriella Taylor | |
1e Service % | 20/33 (61%) | 21/36 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/20 (75%) | 9/21 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 5/15 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/36 (61%) | 11/33 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 44/69 (64%) | 25/69 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Monica Cappelletti | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Monica Cappelletti | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Gabriella Taylor | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Monica Cappelletti | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Gabriella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Monica Cappelletti | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Monica Cappelletti | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gabriella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Monica Cappelletti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Monica Cappelletti | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Monica Cappelletti vs. Gabriella Taylor - onderlinge wedstrijden
01.05.19 | 1e ronde | Monica Cappelletti | Gabriella Taylor | 6-3, 3-0, Gabriella Taylor - scratch | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Monica Cappelletti form & Gabriella Taylor form
Monica Cappelletti - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.09.19 1e ronde | vs. Melania Delai | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Chloe Compson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Yuliana Lizarazo | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Padova - Clay | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-75, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Muzzolon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Irys Ekani | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Axana Mareen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Margot Yerolymos | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 3-0, Gabriella Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.19 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Laguza | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
22.10.18 Kwalif. | vs. Alice Matteucci | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Gabriella Taylor - laatste wedstrijden
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 1-2, - Gabriella Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 Finale | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 0-3, - Gabriella Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.19 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Ilayda Baykan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |