WEDSTRIJD
09.03.21 | Kwalif. | Nadine Keller | Barbora Matusova | 6-3, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Nadine Keller | Barbora Matusova | |
1e Service % | 27/43 (63%) | 28/52 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/27 (56%) | 11/28 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/16 (75%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/6 (100%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/52 (60%) | 16/43 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nadine Keller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nadine Keller | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Barbora Matusova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nadine Keller | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Barbora Matusova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nadine Keller | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Barbora Matusova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nadine Keller | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nadine Keller | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nadine Keller | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadine Keller | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nadine Keller vs. Barbora Matusova - onderlinge wedstrijden
09.03.21 | Kwalif. | Nadine Keller | Barbora Matusova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Nadine Keller form & Barbora Matusova form
Nadine Keller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Barbora Matusova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Han Shi | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Na Dong | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Jelena Kovac | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.09.22 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Celine Simunyu | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Amira Badawi | 3-6, - Barbora Matusova - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.05.22 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.05.22 Halve finale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Mariam Atia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
13.05.22 Kwartfinale | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Mariam Eltaweel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Demi Tran | 4-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |