WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Nadine Keller | Daria Kudashova | 7-67, 6-1 | W25 Bengaluru | I. hard |
STATISTIEKEN
Nadine Keller | Daria Kudashova | |
1e Service % | 47/71 (66%) | 39/68 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/47 (66%) | 25/39 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/24 (54%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/68 (47%) | 27/71 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/139 (55%) | 63/139 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nadine Keller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nadine Keller | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Daria Kudashova | |
0-0 | ||
3-1 | Daria Kudashova | |
0-0, 40-0[BP], 40-40, 40-A | ||
3-2 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nadine Keller | 4-3 | |
0-0, 15-40[BP], 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Nadine Keller | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nadine Keller | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Nadine Keller | 6-6 | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 4-5, 5-5, 5-6, 7-6, 7-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Nadine Keller | 0-0 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nadine Keller vs. Daria Kudashova - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Nadine Keller | Daria Kudashova | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Bengaluru | I. hard |
Nadine Keller form & Daria Kudashova form
Nadine Keller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Daria Kudashova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |