WEDSTRIJD
18.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Nadine Keller | Krystyna Pochtovyk | 6-1, 6-4 | W25 Perugia | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
15.09.98, 25 Jaar
15.09.98, 25 Jaar
Nadine Keller vs. Krystyna Pochtovyk - onderlinge wedstrijden
18.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Nadine Keller | Krystyna Pochtovyk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Perugia | Clay |
Nadine Keller form & Krystyna Pochtovyk form
Nadine Keller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Krystyna Pochtovyk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |