WEDSTRIJD
29.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Nagi Hanatani | Alana Parnaby | 7-5, 6-1 | W25 Brisbane | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nagi Hanatani vs. Alana Parnaby - onderlinge wedstrijden
22.02.23 | 1e ronde | Alana Parnaby | Nagi Hanatani | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Swan | Grass |
28.01.20 | Kwalif. | Nagi Hanatani | Alana Parnaby | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Burnie | Hard |
29.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Nagi Hanatani | Alana Parnaby | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Brisbane | Hard |
22.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Nagi Hanatani | Alana Parnaby | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Darwin | Hard |
24.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Nagi Hanatani | Alana Parnaby | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Clay |
06.03.18 | 1e ronde | Nagi Hanatani | Alana Parnaby | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Mildura | Grass |
08.02.16 | 1e ronde van de kwal. | Nagi Hanatani | Alana Parnaby | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Perth | Hard |
Nagi Hanatani form & Alana Parnaby form
Nagi Hanatani - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Natsumi Numano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Yanan Hou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Meiqi Guo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moeka Miyata | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 4-3, Nagomi Higashitani - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Nadine Abid | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Amy Zhu | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Shiho Akita | 1-6, 0-2, - Nagi Hanatani - scratch | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Alana Parnaby - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laquisa Khan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sarah Rokusek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | Laquisa Khan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Jade Otway | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Talia Gibson | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elicia Kim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Taylah Preston | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-77, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nithesa Selvaraj | 5-7, 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |