WEDSTRIJD
23.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Nahia Berecoechea | Andrea Sauco Roque | 6-1, 6-0 | W15 Las | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
22.02.02, 22 Jaar
22.02.02, 22 Jaar
Nahia Berecoechea vs. Andrea Sauco Roque - onderlinge wedstrijden
23.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Nahia Berecoechea | Andrea Sauco Roque | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Las | Clay |
Nahia Berecoechea form & Andrea Sauco Roque form
Nahia Berecoechea - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Andrea Sauco Roque - laatste wedstrijden
W15 Las - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmina El Sayed | 6-75, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
Telde - Clay | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Xenia De Luna | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Las Palmas - Clay | ||||
13.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Teliana Pereira | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Las Palmas - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natacha Mesa Perez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Telde - Clay | ||||
04.10.17 2e ronde | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.17 1e ronde | vs. Alisiya Soto | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Las Palmas - Clay | ||||
15.08.17 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Las Palmas - Clay | ||||
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Benito | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Telde - Clay | ||||
03.10.16 Kwalif. | vs. Carlota Martin Santana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Las Palmas - Clay | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Romito | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Las Palmas - Clay | ||||
08.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martin Santana | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |