WEDSTRIJD
19.04.23 | 1e ronde | Naiktha Bains | Johanne Svendsen | 2-6, 6-1, 6-2 | W25 Nottingham | Hard |
STATISTIEKEN
Naiktha Bains | Johanne Svendsen | |
1e Service % | 50/74 (68%) | 60/93 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/50 (70%) | 31/60 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/24 (33%) | 17/33 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 3/13 (23%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/93 (48%) | 31/74 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/167 (53%) | 79/167 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Naiktha Bains | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Johanne Svendsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Naiktha Bains | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Johanne Svendsen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naiktha Bains | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Johanne Svendsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Naiktha Bains | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Johanne Svendsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Naiktha Bains | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Johanne Svendsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Johanne Svendsen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Naiktha Bains | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Johanne Svendsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Naiktha Bains | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Johanne Svendsen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Johanne Svendsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Johanne Svendsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Johanne Svendsen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naiktha Bains | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Naiktha Bains vs. Johanne Svendsen - onderlinge wedstrijden
19.04.23 | 1e ronde | Naiktha Bains | Johanne Svendsen | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Nottingham | Hard |
Naiktha Bains form & Johanne Svendsen form
Naiktha Bains - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
21.05.23 Kwalif. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Johanne Svendsen - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emelie Gabran | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Jada Robinson | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Victoria Mboko | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Cadence Brace | 7-5, 6-73, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 7-65, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Madison Brengle | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 7-61, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
04.06.23 Finale | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Eri Shimizu | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |